Táborská noclenka

na web

Projekt Táborská noclenka dává lidem bez domova šanci vyspat se v zimě v teplé posteli v Noclehárně Tábor. Finančním darem v hodnotě 50 Kč tak můžete zabránit nešťastnému umrznutí člověka bez domova na lavičce v parku.

Projekt Táborská noclenka pomáhá lidem bez domova obnovovat pracovní návyky a nabízí jim možnost být prospěšnými pro společnost. Zároveň jim dodává jistotu, že nebudou muset trávit noc na vymrzlé lavičce.
Pokud Vám není lhostejná čistota města Tábor ani osud lidí bez domova, kteří jsou v tuto dobu vystaveni mrazivým večerům a chtěli byste jim účelným způsobem pomoci, můžete přispět svým darem. Ten proměníme v noclenku v hodnotě 50 Kč a věnujeme ji lidem bez domova, kteří se hodinu svého času podílí na úklidu města.

Více o Táborské noclence

Zakoupením Táborské noclenky umožníte člověku bez domova se nejen vyspat v teplé a čisté posteli v Noclehárně Tábor, ale dáte mu tím i naději na nový začátek. Dáte mu tak zároveň možnost osprchovat se a šanci začít řešit svou složitou životní situaci.

  • Cena noclenky
    Cena Táborské noclenky je 50 Kč. Je to částka odpovídající současné ceně, kterou platí lidé bez domova za přespání v Noclehárně Tábor. Jedná se pouze o symbolický poplatek, který nepokryje reálné náklady spojené s přespáním a osprchováním člověka bez domova v Noclehárně. Noclenku je možné zakoupit během celého kalendářního roku.
  • Nárokovost
    Nárok na Táborskou noclenku mají všichni lidé bez domova, záleží pouze na počtu darovaných Noclenek. Pokud by však byl počet dostupných Noclenek nedostačující, přednostní nárok na Noclenku budou mít ti, kteří nemají žádný příjem, ani nepobírají dávky hmotné nouze z Úřadu práce.

 

Cíle projektu:

  • Zabránit umrznutí lidem bez domova
  • Zlepšit aktuální stav životního prostředí města Tábor
  • Nabídnout občanům možnost skutečné a účelné pomoci lidem bez domova
  • Dát lidem bez domova šanci si pomoc v podobě nocleženky zasloužit

Chcete smysluplně pomoci lidem bez domova? 

Podpořte projekt Táborská noclenka

Převod na účet

308397171/0300

QR platbou

image

Přes Darujme.cz

CHCI PŘISPĚT


Děkujeme všem dárcům za podporu a důvěru

Projekt Táborská noclenka realizuje Charita Tábor

charita_tabor_logo_barevne_rgb