Charita Tábor

Sociální pracovník v adiktologických službách

Tábor Plný úvazek dle dohody výběrové řízení

Charita Tábor vypisuje výběrové řízení na pozici:

 Popis pracovní pozice:

  • práce s uživateli drog, alkoholu a s patologickými hráči - a to přímo v zařízení i v jejich přirozeném prostředí
  • navázání kontaktu s uživateli v kontaktní místnosti centra Auritus
  • práce s lidmi, kteří jsou jiní, než většina společnosti
  • ochrana veřejnosti před šířením infekčních onemocnění
    • výměna injekčních stříkaček
  • poskytování sociální práce
  • poskytování základního sociálního, zdravotního a adiktologického poradenství
  • vhodné pro absolventy

Požadujeme:

  • VŠ / VOŠ v oborech sociální práce, sociální pedagogika, sociální péče, speciální pedagogika
  • dobré komunikační schopnosti, příjemné vystupování
  • samostatnost, zodpovědnost, pečlivost, empatičnost, kreativita a aktivní přístup
  • odolnost vůči zátěži při vysokém pracovním zatížení
  • ztotožnění se s cíli a posláním organizace
  • trestní a morální bezúhonnost

Nabízíme:

  • práci na plný úvazek
  • odpovídající finanční ohodnocení (25 000 - 30 000)
  • pravidelné vzdělávání a osobnostní rozvoj
  • pravidelnou supervizi
  • flexibilní pracovní dobu
  • práci v zařízení s třicetiletou tradicí
  • 5 týdnů dovolené

Místo působnosti: Tábor, nástup možný ihned

Kontaktní osoba:

Ing. Ivana Longinová, DiS., vedoucí sociálních služeb
tel.: 603 189 913
e-mail: prace@tabor.charita.cz

 Přihlášky zasílejte do 10.10. 2022 na adresu:

Charita Tábor, Klokotská 114, 390 01 Tábor nebo na e-mail: prace@tabor.charita.cz

V přihlášce uveďte: strukturovaný životopis včetně kontaktních údajů a kontaktů na reference, krátký motivační dopis

Vybraní uchazeči budou přizvání k osobnímu pohovoru.

Výběrové řízení probíhá ve třech fázích (písemná žádost, osobní pohovor, stáž)

Charita Tábor si vyhrazuje právo na zrušení výběrového řízení bez uvedení důvodu, případně vyhlášení nového výběrového řízení v případě, že nebude vybrán vhodný uchazeč na danou pozici. Osobní údaje poskytnuté uchazečem v rámci přihlášky budou zpracovány po dobu výběrového řízení.