Charita Tábor

Vedoucí sociálních služeb

Tábor Plný úvazek 1. 1. 2022 výběrové řízení
Kontaktní osoba
Miroslav Petrášek

ředitel
Tel.: 736 256 987 E-mail: reditel@tabor.charita.cz

Farní charita Tábor vypisuje výběrové řízení na pozici:

 Popis pracovní pozice:

  • metodické vedení sociálních služeb organizace
  • správa provozně-technického zabezpečení služeb
  • odpovědnost za personální zajištění služeb včetně výběrových řízení
  • odpovědnost za dodržování standardů kvality ve službách
  • plánování vzdělávání a tvorba benefitů pro pracovníky
  • komunikace s úřady státní správy
  • spolupráce s dalšími poskytovateli sociálních služeb
  • vedení porad a práce na rozvoji soc. služeb

Požadujeme:

  • VŠ / VOŠ v oborech sociální práce, sociální pedagogika, sociální péče, speciální pedagogika, apod.
  • praxi na vedoucí pozici
  • znalost zákona o sociálních službách č. 108/2006 Sb.
  • výborné komunikační schopnosti, příjemné vystupování, schopnost motivovat tým
  • dobrou znalost práce na PC (MS Office – Word, Excel, Power Point, Outlook)
  • samostatnost, zodpovědnost, pečlivost, empatie,kreativita a aktivní přístup
  • schopnost plánování a systematické práce
  • odolnost vůči zátěži při vysokém pracovním zatížení
  • ztotožnění se s cíli a posláním organizace,
  • trestní a morální bezúhonnost

Nabízíme:

  • práci na plný úvazek
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • pravidelné vzdělávání a osobnostní rozvoj
  • služební mobilní telefon a notebook
  • flexibilní pracovní dobu
  • pravidelnou supervizi
  • práci v zařízení s třicetiletou tradicí
  • 5 týdnů dovolené

Místo působnosti: Tábor, s nástupem leden 2022 nebo dle dohody

Kontaktní osoba:

Miroslav Petrášek, ředitel
tel.: 736 256 987
e-mail: prace@tabor.charita.cz

 Přihlášky zasílejte nejpozději do 31. 12. 2021 na adresu:

 Farní charita Tábor, Klokotská 114, 390 01 Tábor nebo na e-mail: prace@tabor.charita.cz

V přihlášce uveďte: strukturovaný životopis včetně kontaktních údajů a kontaktů na reference, motivační dopis

Vybraní uchazeči budou přizvání k osobnímu pohovoru.

Výběrové řízení probíhá ve dvou fázích (písemná žádost, osobní pohovor)

Farní charita Tábor si vyhrazuje právo na zrušení výběrového řízení bez uvedení důvodu, případně vyhlášení nového výběrového řízení v případě, že nebude vybrán vhodný uchazeč na danou pozici. Osobní údaje poskytnuté uchazečem v rámci přihlášky budou zpracovány po dobu výběrového řízení.