Charita Tábor

Psycholog / Adiktolog / Terapeut

Tábor Plný úvazek 3. 1. 2022 výběrové řízení
Kontaktní osoba
Miroslav Petrášek

ředitel
Tel.: 736 256 987 E-mail: reditel@tabor.charita.cz

Farní charita Tábor vypisuje výběrové řízení na pozici:

 Popis pracovní pozice:

  • odborné poradenství pro uživatele drog, alkoholu a pro patologické hráče - a to přímo v zařízení i v jejich přirozeném prostředí
  • práce s lidmi, kteří jsou jiní, než většina společnosti
  • ochrana veřejnosti před šířením infekčních onemocnění
    •  výměna injekčních stříkaček
  •  poradenství a terapie pro klienty v rámci probačního programu
  • poskytování sociální práce

Požadujeme:

  • VŠ v oborech psychologie, adiktologie sociální práce, sociální pedagogika, speciální pedagogika
  • dobré komunikační schopnosti, příjemné vystupování
  • samostatnost, zodpovědnost, pečlivost, empatičnost a aktivní přístup
  • odolnost vůči zátěži při vysoké pracovním zatížení
  • ztotožnění se s cíli a posláním organizace
  • trestní a morální bezúhonnost

Nabízíme:

  • práci na plný úvazek
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • pravidelné vzdělávání a osobnostní rozvoj
  • profesní rozvoj
  • flexibilní pracovní dobu
  • pravidelnou supervizi
  • práci v zařízení s dvacetiletou historií
  • práce v příjemném prostředí a přátelském kolektivu
  • opora a zázemí od všech členů týmu
  • 5 týdnů dovolené

Místo působnosti: Tábor, s nástupem leden 2022

Kontaktní osoba:

Miroslav Petrášek, ředitel
tel.: 736 256 987
e-mail: prace@tabor.charita.cz

Přihlášky zasílejte nejpozději do 31. 10. 2021 na adresu:

 Farní charita Tábor, Klokotská 114, 390 01 Tábor nebo na e-mail: prace@tabor.charita.cz

V přihlášce uveďte: strukturovaný životopis včetně kontaktních údajů a kontaktů na reference, motivační dopis

Vybraní uchazeči budou přizvání k osobnímu pohovoru.

Farní charita Tábor si vyhrazuje právo na zrušení výběrového řízení bez uvedení důvodu, případně vyhlášení nového výběrového řízení v případě, že nebude vybrán vhodný uchazeč na danou pozici. Osobní údaje poskytnuté uchazečem v rámci přihlášky budou zpracovány po dobu výběrového řízení.