Charita Tábor

Pracovník v sociálních službách - Noclehárna Tábor

Tábor Plný úvazek možný ihned výběrové řízení

Charita Tábor vypisuje výběrové řízení na pozici:

Pracovník v sociálních službách- Noclehárna Tábor

 Popis pracovní pozice:

  • práce na HPP v sociální službě Noclehárna Tábor
  • práce s lidmi bez domova a s lidmi ohroženými ztrátou bydlení (muži i ženy)
  • směny denní (7 - 11 hod) a noční (18:45 - 7:15 hod), celoroční provoz
  • samostatné zajišťování chodu služby
  • spolupráce se sociálním pracovníkem
  • základní administrativa, úklid prostor
  • dohled nad klienty

Požadujeme:

  • kurz pracovníka v sociálních službách či jiné vzdělání dle Zákona o sociálních službách č.108/2006 Sb. (možno absolovovat do 18ti měsíců od nástupu)
  • osobní vyzrálost
  • dobré komunikační schopnosti, příjemné vystupování
  • samostatnost, zodpovědnost, pečlivost, empatie a aktivní přístup
  • respekt a tolerance lidí na okraji společnosti
  • respektování etických hodnot charity (Etický kodex Charity ČR)
  • ztotožnění se s cíli a posláním organizace
  • trestní a morální bezúhonost

Nabízíme:

  • finanční ohodnocení (25.000,- Kč)
  • příplatky za noční směny, víkendy a státní svátky
  • 25 dní dovolené
  • pravidelnou supervizi
  • práci v zařízení s dvacetiletou historií
  • možnost dalšího vzdělávání

Místo působnosti: Tábor
Nástup: ihned nebo dle domluvy

 Přihlášky zasílejte nejpozději do 15. 11. 2023 na adresu:

Charita Tábor, Klokotská 114, 390 01 Tábor nebo na e-mail: prace@tabor.charita.cz

V přihlášce uveďte: strukturovaný životopis včetně kontaktních údajů a kontaktů na reference, krátký motivační dopis

Vybraní uchazeči budou pozváni k osobnímu pohovoru.

Charita Tábor si vyhrazuje právo na zrušení výběrového řízení bez uvedení důvodu, případně vyhlášení nového výběrového řízení v případě, že nebude vybrán vhodný uchazeč na danou pozici. Osobní údaje poskytnuté uchazečem v rámci přihlášky budou zpracovány po dobu výběrového řízení.