Charita Tábor

Sociální pracovník/ce Noclehárny Tábor

Tábor Částečný úvazek 1. 5. 2024 výběrové řízení
Kontaktní osoba
Miroslav Petrášek

ředitel
Tel.: 736 256 987 E-mail: reditel@tabor.charita.cz

Charita Tábor vypisuje výběrové řízení na pozici:

 Popis pracovní pozice:

  • výkaznictví, úzká spolupráce s ekonomicko-administrativním oddělením
  • vedení administrativy spojené s poskytováním sociální služby a zodpovědnost za ni
  • práce s lidmi bez domova v Noclehárně Tábor
  • poskytování odborného soc. poradenství uživatelům služby
  • zprostředkování kontaktu uživatelům služby se společenským prostředím, s úřady a jinými službami
  • posilování uživatelů Noclehárny ve vědomí vlastní jedinečnosti a důstojnosti

Požadujeme:

  • VŠ nebo VOŠ – odbornou způsobilost k výkonu povolání sociálního pracovníka podle zák. 108/2006 Sb.
  • dobré komunikační schopnosti, příjemné vystupování
  • samostatnost, zodpovědnost, pečlivost, kreativita a aktivní přístup
  • schopnost práce v týmu
  • respektování etických hodnot charity (Etický kodex Charity ČR)
  • ztotožnění se s cíli a posláním organizace
  • trestní a morální bezúhonnost

Nabízíme:

  • práci na poloviční úvazek
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • pravidelné vzdělávání a osobnostní rozvoj
  • smysluplnou a samostatnou práci v zajímavé oblasti
  • práci na noční a denní směnu v nepřetržitém provozu (18:45 - 7:15 a 7:00 - 11:00)
  • pravidelnou supervizi
  • práci v zařízení s třicetiletou tradicí
  • práci v dynamicky se rozvíjející se organizaci
  • 5 týdnů dovolené

Místo působnosti: Tábor
Nástup: 1. 5. 2024

 Přihlášky zasílejte nejpozději do 12. 4. 2024 na adresu:

Charita Tábor, Klokotská 114, 390 01 Tábor nebo na e-mail: prace@tabor.charita.cz

V přihlášce uveďte: strukturovaný životopis včetně kontaktních údajů a kontaktů na reference, krátký motivační dopis

Vybraní uchazeči budou pozváni k osobnímu pohovoru.

Charita Tábor si vyhrazuje právo na zrušení výběrového řízení bez uvedení důvodu, případně vyhlášení nového výběrového řízení v případě, že nebude vybrán vhodný uchazeč na danou pozici. Osobní údaje poskytnuté uchazečem v rámci přihlášky budou zpracovány po dobu výběrového řízení.