Charita Tábor

Fundraiser/ka

Tábor Plný úvazek možný ihned výběrové řízení

Charita Tábor vypisuje výběrové řízení na pozici:

Popis pracovní pozice:

  • Udržování vztahů a kontaktů se stávajícími dárci a péče o ně
  • Oslovování potencionálních individuálních a firemních dárců
  • Příprava a řízení fundraisingových kampaní a akcí
  • Tvorba fundraisingové strategie Charity Tábor
  • Vedení agendy týkající se získaných darů (potvrzení o darech/darovací smlouvy, evidence dárců, správa veřejných sbírek,...)

Nabízíme:

  • Zaměstnání na HPP na plný úvazek
  • Odpovídající finanční ohodnocení (nástupní mzda: 30.000 Kč)
  • 5 týdnů dovolené
  • Služební mobilní telefon a notebook
  • Flexibilní pracovní dobu, s možností práce z domova
  • Nestereotypní, smysluplnou a kreativní práci v příjemném mladém kolektivu rozvíjející se Charity
  • Podporu v oblasti rozvoje a vzdělávání
  • Možnost podílet se na rozvoji Charity Tábor, prostor pro seberealizaci

Požadujeme:

  • Min. SŠ vzdělání, trestní bezúhonnost a zdravotní způsobilost
  • Řidičský průkaz typu B
  • Uživatelskou znalost práce na PC (MS Office, Teams…)
  • Výborné komunikační, prezentační a organizační schopnosti
  • Samostatnost, pečlivost, spolehlivost, flexibilitu, kreativitu, osobnostní zralost
  • Zájem poznávat prostředí Charity, ztotožnění s jejími cíli a hodnotami
  • Zkušenosti z oblasti fundraisingu, orientace v prostředí neziskové organizace či sociálních služeb výhodou

Místo působnosti: Tábor, s nástupem dle dohody

 Přihlášky zasílejte nejpozději do 31.5.2023 na adresu:

Charita Tábor, Klokotská 114, 390 01 Tábor nebo na e-mail: prace@tabor.charita.cz

V přihlášce uveďte: strukturovaný životopis včetně kontaktních údajů a kontaktů na reference, krátký motivační dopis.

Výběrové řízení probíhá ve třech fázích (písemná žádost, osobní pohovor, stáž/tvorba kampaně)

Vybraní uchazeči budou pozváni k osobnímu pohovoru.

Charita Tábor si vyhrazuje právo na zrušení výběrového řízení bez uvedení důvodu, případně vyhlášení nového výběrového řízení v případě, že nebude vybrán vhodný uchazeč na danou pozici. Osobní údaje poskytnuté uchazečem v rámci přihlášky budou zpracovány po dobu výběrového řízení.